Bezdomovec (pravdepodobne) si robí záchod tam, kde na neho potreba príde

B

Obyvatelia mesta reagovali upozornením na toaletné použité papiere priamo pri vchode do parku, teda tam, kde bezdomovca autor fotografie pohotovo odfotografoval. Na mieste sme sa boli pozrieť osobne a občania znovu mali pravdu. Priestor hneď za vchodom do parku je skutočne využívaný namiesto toalety. Od fekálií zašpinené papiere sú pre istotu doplnené o použité rúško. Ani toto nikomu zo samosprávy nevadí? Kde je hygiena, bezpečnosť pred šírením COVID-19, keď už čistota verejných priestranstiev je v našom meste neznámym pojmom? Na dôvody súčasného stavu sa pozrieme bližšie. ]]>

8 komentárov

  • Masny ma najdrahsi hajzel v meste – mesto vygrcalo 18000eur za opravu tejto budky (masneho kadibudky)

  • A tá krava,čo dnes neodpratala na Dolnomajerskej hovno po svojom čoklovi a nechala ho na prostriedku chodníku,o tom sa tu nedočítam?Ona mala iba jeden sáčok a ten už použila ?

  • Kurva toto je demokracia. Dlhodobo si nikto nevie (nechce) poradiť s ľudskou nulou? Za iného režimu by ho spratali behom pár hodín.

  • Mám dojem, že to robí úmyselne, lebo si je vedomý, že sa mu nič nemôže stať. Smeje sa do hrsti nad nemocnosťou ostatných, že si s ním nemôžu poradiť. Všetko okolo seba bude devastovať, a my sa budeme bezmocne prizerať a po tomto nespratkovi čistiť a opravovať?

  • Jednonohý je jedno hnusné, arogantné a špinavé hovädo vedomý so toho, že nikto mu nič nemôže spraviť proti jeho vôli. A svoju arogantnú vôľu stále deklaruje. Už len Pán Boh môže rozhodnúť a zbaviť nás toho špinavca. A ľudia, aj Vy buďte tak arogantní ako on, a nevšímajte si ho a nehádžte mu peniaze. Lebo stále niečo zarobí, potom bodaj by tam nešpinil

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.