Skip to content

O mne

 

Internet sa oveľa rýchlejšie ako čokoľvek iné stal skutočným fenoménom našej doby. Nie zo srandy sa zvykne hovoriť, že „kto nie je na webe, akoby nebol“.

Komunikácia e-mailami zjednodušuje, výrazne zlacňuje ale aj neskutočne urýchľuje asi každú oblasť osobného i profesionálneho života takmer každého človeka. Sociálne siete o miliónoch ľudí odhaľujú aj to, čo by ešte pred dvadsiatimi rokmi nepovedali ani priateľom. Na verejné servery si najmä mladí ľudia dobrovoľne ukladajú a tým svetu odkrývajú dokonca aj fotografie zo súkromného i z intímneho života svojich blízkych i fotografie a údaje osobné, ktoré v bežnom živote legislatíva chráni ako osobné údaje.

Práve cez internet si ľudia zvykli komunikovať neosobne a v mnohých prípadoch sú najmä anonymne schopní a ochotní napísať konkrétnym ľuďom veci, ktoré by si v ich osobnej prítomnosti báli aj myslieť. Internet sa stal pre milióny ľudí výrobným prostriedkom a už dnes je nám všetkým jasné, že vývoj je nezastaviteľný a nastáva doba, kedy na webe bude úplne všetko.

Vítame Vás na našich osobných stránkach. Monika, Denis a Miloš Majko