Staronový Smer a "kus dobrej roboty" Moniky Jankovskej

S

Staronový Smer a „kus dobrej roboty“ Moniky Jankovskej

Monika Jankovská sa podľa vyjadrení právneho zástupcu dnes priznala k trestnej činnosti. Je obvinená z korupcie a zneužívania právomoci verejného činiteľa.
Keď sme v opozícií upozorňovali na podozrenia prepojení s mafiou a rozsiahle porušovanie zákona, starý aj nový Smer sa nám smial do tváre.
Robert Fico Jankovskej až do konca ďakoval za kus dobrej roboty – dnes sa Jankovská k svojej „robote“ priznáva.
Peter Pellegrini z nového Smeru ako premiér Jankovskú ani po zverejnení závažných podozrení odvolať nechcel, hovoril o tom, že „nebude robiť personálne zmeny na základe informácií médií a opozičných politikov.“
V opozícií sme boli pri dlhodobom poukazovaní na korupciu a mafiánske prepojenia vysokých štátnych úradníkov dlhodobo spochybňovaní a ostrakizovaní politikmi starého aj nového Smeru. Dnes sa ukazuje, že skutočnosť je oveľa horšia, ako boli naše podozrenia.
Spravodlivosť a očista Slovenska od korupcie musí dôsledne pokračovať až do konca. Preto je dôležité, aby polícia mala voľné ruky a aby sme obnovili dôveru občanov v právny štát a v spravodlivosť.
Zdroj: FB
]]>

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.