Skip to content

Ministerstvo životného prostredia bolo dlhé roky súčasťou "ukradnutého štátu".

Začalo sa vyšetrovanie ďalšieho z mojich predchodcov vo vláde P.Žigu (Smer a teraz Hlas). A k tomu dodávam, že dvaja bývalí ministri, Janušek (SNS) a Štefanov (SNS), sú už odsúdení a odpykávajú si tresty (11 rokov a 9 rokov väzenia) .
Dôsledky ich kauzy (nástenkový tender) vrhajú tiene doteraz – Interblue sa totiž so SR súdi o milióny (presnejšie o 34,6 miliónov eur). Keďže právne služby pri takýchto megakauzách nie sú lacný špás, očividne rátali chlapci z Inteblue s tým, že skôr či neskôr príde na ministerstvo opäť niekto, s kým sa bude dať tzv. dohodnúť. No neprišiel … pred pár dňami sme súd s firmou Interblue vyhrali, hoci zatiaľ len prvostupňový. Dúfam ale, že mafiáni v talároch sa už preriedili aj na odvolacích stupňoch našej justície a že neférové požiadavky, nadväzujúce na zlodejstvo, ktoré vošlo do našich porevolučných dejín ako „nástentový tender“, platiť nebudeme.
Ministerstvo životného prostredia bolo dlhé roky súčasťou „ukradnutého štátu“. Od volieb vymetáme ten augiášov chliev. Brzdí nás to všetkých od práce. Ale ak by sme neodhalili a nepotrestali zločincov v bielych golieroch, zlyhali by sme v tom, kvôli čomu nás ľudia zvolili. Ideme preto ďalej, držte palce!
Zdroj: FB
]]>