Skip to content

Nezvestného muža stále hľadajú profesionáli, ale aj dobrovoľníci

Pátranie po nezvestnom hlavne v okolí rieky Váh teda pokračuje. Foto: Miro Mierny Z posledných statusov na FB uverejnených dobrovoľníkmi vyberáme: Ľubica Chrupková

Dnes sme sa opäť všetci snažili nájsť už 15.dní nezvestného Tomáša?. Úžasní rybári s 3 člnmi na čele s Róbert Galánek a spol. dokázali vybaviť? minimálnu hladinu vody v koryte, ktorá všetkým odkryla brehy. Rybári sa priblížili čo najviac ku dnu koryta, ktoré intenzívne prehľadali do obeda aj poobede. My na brehu sme sa zamerali na Vinohradskú porodu od Paradiča po Váh a taktiež brehy od miesta, kde sa našlo auto, až po Lodenicu. Seredskú stranu prešla tiež rodinná skupina od Ramena až po Váhovský most…no opäť sme nič nenašli, žiadnu stopu, nič?. #Ďakujeme všetkým za snahu a podporu, spravili sme všetci najviac, ako sme mohli, je to už v rukách Božích…?.
Polícia nedávno uverejnila ďalšie fotografie z pátrania po nezvestnej osobe:
PÁTRANIE PO 31 ROČNOM TOMÁŠOVI NEVZDÁVAME
PRÁVE PREBIEHA ĎALŠIA PÁTRACIA AKCIA
Dnes nám opäť na pomoc prišli kolegovia z poriečnej polície PPZ, ako aj členovia Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce. Momentálne hľadajú Tomáša na toku rieky Váh v katastri obce Šintava a Vinohrady nad Váhom.
Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc. ?
Zdroj:FB]]>