Spoločnosť v tejto podobe smeruje k totálnemu úpadku. Ignorovanie reality nás zničí

S

10 komentárov

  • Len som celkom nepochopil čo tým chcel básnik povedať…
    Slovensko je úplne v prdeli lebo nikoho nič netrápi. Vláda na čele so smetiarkou kopú za globalistov spoza veľkej mláky a o svoj vlastný národ sa nestarajú.
    Škoda písať

  • kurnik šopa, pravda je aj v článku, ale aj v komentári, co s tím ? asi si pojdem naliať odpoveď.

  • Ako má štát zakročiť proti skokovým nárastom cien stavebných materialov? Skoro pol roka nás tu mini vládna strana otravovala bojom o korytá,dalšia strana skoro každý týžden odchádza z koalície,další z vlady často mával ..Raňajky u Tiffanyho..a aktuálne..Libtardi by mali začať predavať trička..ALL FOR PLACKOVA

  • Bavme sa o tom keby tá 17ročna dievčina dobodala tú trenčiansku entitu čo nevie či je samec alebo samica, tak by liberálny politický kanál, liberálne plátky a naša Zuzanka jaternica, urobili štátny prevrat a stovky protestov !!! Prečo je teraz kľud?

  • nikoho tu nić nezaujíma, rúška majú byť vnútri aj vonku na hromadnych akciach, na sol je plno fotiek kde je videt ludi ze na tu úplne jebú, nadpis “Spoločnosť v tejto podobe smeruje k totálnemu úpadku. Ignorovanie reality nás zničí” je celkom trefní, spoločnosť nesmeruje ku kolektívnej imunite ale ku kolektívnej debilite

Miloš Majko

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.