Ďalší hoax. Tentokrát o vojakoch USA na Orave

Ď

11 komentárov

 • Nemyslím si, že to autor príspevku na FB myslel vážne, ale skôr že to myslel ako tragikomicky fiktívny príbeh…
  Tragicky v tom, že by k tomu už naozaj mohlo prísť a komický tým, že ozaj by na nich Slováci takto reagovali.

 • No hlavne sa tu podceňuje, zaznáva, spochybňuje, podkopáva a devalvuje humanitné vzdelávanie, veď chceme mať predsa spoločnosť plnú inžinierov a úspešných manažérov, veď budujeme úžasnú vzdelanostnú ekonomiku (ktorá sa zamieňa za vzdelanosť) a ono povestné kritické myslenie, z ktorého sa stala prázdna floskula. Tak ako je kua možné, že neonacisti majú toľko percent, že Ficovi sa dostáva frenetický potlesk más, že niektorí si už ani nepamätajú, čo mali poslednú nedeľu na obed? Ja chápem, že potrebujeme aj inžinierov, aj pc zručnosti, aj matiku a fyziku, ale ak sa budú humanitné disciplíny dehonestovať, tak potom tí inžinieri tu budú možno akurát na to, aby mal kto stavať mosty pre nejakú budúcu internacionálnu bratskú pomoc. Bez humanitných a spoločenských vied nemožno porozumieť súčasnému svetu ani vysvetliť niektoré krízové momenty dnešnej spoločnosti. Na to, aby ste mohli hoax rozoznať, nepostačí, že mi niekto povie ako sa to robí, lebo bez dôkladnej znalosti histórie je takáto snaha odsúdená na neúspech. Treba sa venovať precíznemu štúdiu histórie, dejín a to predovšetkým moderných dejín (na ktoré žiaľ vo výučbe dejepisu nezostáva priestor, keďže sa na zš končí tuším letmo 2.svetovou vojnou).

 • dobrá srandička, a niekto to fakt žerie ?? hi..hi hi. : – DD
  Nečudoval by som sa , keby to išlo od podporovateľov DCA, aby mohli okydávať …

 • tomáš, ty si ukazkovy priklad toho nedostatocneho vzdelania. Inak by si nekladol take otazky. Si absolvent VUML alebo len grafoman?

 • No hlavne, že som ťa zaujal. Ty si absolvent ktorej pomocnej? Potrebuješ niečo nakresliť? Trápi ťa niečo, alebo si sa prišiel len tak vykvákať?

 • Vážení poniektorí by ste si aj do bytu nadelegovali tých skurvených Američanov aj ženy by vám je—li a rodili by čierne deti.
  Asi pred pol rokom bol v televízii uverejnený rozhovor s nejakým americkým vládnym činiteľom, kde mu redaktor položil otázku “ keby bol nejaký štát v Europe ohrozený išli by ste na pomoc ? odpoveď, prečo by mali americký vojaci umierať za Európanov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tak, že žiadna pomoc ! chcú len okupovať, ťažiť a vytvárať psychózu nebezpečia a vojny, jednoducho rozpínajú sa, indiánov už vyzabíjali zem zobrali a je im malá.

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.