„Pre deti“

&

Vrahovia detí: „Stále sme nevymysleli slovo na zabíjanie detí. Každý jazyk by mal mať také slovo. Malo by znieť tak strašne, že už pri jeho vyslovení by sa označení vrahovia detí navždy vyčlenili z ľudskej spoločnosti. Ostali by s biľagom na čele napospas vlkom, podobne ako vydedenci – muži bez cti. Takí, ktorých dávno pred našimi múdrymi časmi preklial Lekov kánon“. (BALKAN BLUES)

Barbari na posla smrti napísali – Pre deti. Áno, môžu sa modliť aj so svojim patriarchom koľko chcú – duchom sú tisíc rokov vzadu, v barbarskej horde nájazdníkov. Vrahovia detí.

12 komentárov

 • to bude asi len motorova cast rakety, ktora sa oddeluje a nasledne padne na zem nie? a aj tak pochybujem, ze by boli rusi taki tupi, aby nieco take pisali na rakety…a to o nich nemam kladnu mienku…ono je to normalne, ze sa propaganda siri z kazdej strany, len niektore veci su dost prestrelene, tak aby sa este nestalo ze si ludia budu podobne veci spajat s nedoverou v Ukrajinu..

 • Ja tam vidím napísané „ZA“ deti a nie „PRE“ deti…
  Raketa dopadla,teda aspom nejaká jej časť a potom pribehol nejaký šikovný Ukajinec a namaľoval to tam… celkom jednoduché.

 • Je to prvý stupeň rakety Točka U, ktorú používa ukrajinská armáda. Rusko tento systém nahradilo pred 15. rokmi systémom Iskander.

 • Už 5. marca v Bielorusku zaznamenali presun vypúšťacích zariadení rakiet Točka-U ruskej armády k hraniciam s Ukrajinou.

  O deň neskôr investigatívna organizácia Conflict Intelligence Team ukázala, že ruská armáda naďalej používa tieto zastarané rakety, hoci ich väčšinou už vymenila za moderné rakety Iskander.

  Na sociálnych sieťach sa tiež objavili zábery vypúšťacích vozidiel Točka-U s bielymi písmenami V, čo je jeden z taktických znakov, ktoré používajú ruské jednotky zúčastňujúce sa invázie na Ukrajinu.

 • Nie každé rakety explóziu.Ked sú niekoľko rokov v sklade.Chvala Bohu.To sú niektoré Ruske rakety.Putin chcel Ukrajinu,ale nedarí sa mu to.Hlada ďalší strategický plán ako to spraviť.Aj s tými jeho kecmi co Rusi vôbec nevedia…

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.