NEZMENILI SA

N
NEZMENILI SA

Ruskí vojaci zničili rímskokatolícky seminár Najsvätejšieho Srdca Ježišovho v obci Vozel pri Kyjeve, pričom ukradli kalich a monštranciu, ktoré v roku 2001 použil pápež Ján Pavol II. počas návštevy Ukrajiny.

Takto kradli počas oslobodzovania v čase II. svetovej vojny, aj počas okupácie Československa od augusta 1968.

Zdroj: FB

14 komentárov

  • Existuje nejaký dôkaz o zničení seminára Rusmi? Máme nejaký zdroj? Lebo FB za zdroj nepovažujem. Máme overené informácie? Či stačí napísať? Čakal by som niečo dôveryhodné. A to som nestranný.

  • To je celkom pravda s tým zdrojom, že FB. Veď na FB napíše hocijaká babka Anka kadečo už dnes. Ale vôbec by ma neprekvapilo keby to tie barbarske ruské kurvy spravili.

  • Anonym 10:34 zrazu potrebujes dokazi a zistit z viacerich zdrojov ci je to pravda ale ked napisu hociaku hovadinu proti ukrajincom tak je to hned pravda a nepotrebujete nic zistovat,pozrite si vsetci rusofili co urobili rusi pocas rusko finskej (rok 1939-1940)vojny je to ako cez kopirak co sa deje teraz

  • Zamyslenie: Zmenili sa názvy dní Veľkonočných sviatkov z de facto oslavy jari sa stala oslava pre kult smrti. Viem, že oficiálna verzia je, že sme prevzali oficiálne katolícke a kresťanské označenia, ale vzhľadom na to, že Vatikán je dosť ďaleko od Boha a Ježiša napriek svojim deklaráciám t.j. sú de facto sú satanisti, tak mne hovorí, že odhalenie satanistickej podstaty katolíckej CIRKVI je za rohom.

  • Rusi sú Rusi.Ich mentalita,blbosť a propaganda ibe ruka s rukou.Rusi ani nemajú šancu,vedomosť o co sa jedna na Ukrajine.Iba kradnú ako zmrdi,znasilnuju,kradnú,strieľajú,…čistá Ruska zgerba. Po tomto bubu izolovaný od celého sveta.Ako Severná Kórea….Nech sú izolovaný….

  • Guľku Putinovi do tej jeho sprostej hlavy.Cisty Stalin.Nech sa mu tam trocha vyvetra co je Demokracia a sloboda..

  • A ty co majú za príčinou vraždy,znásilnenia,streľbu. Nech zaniknu v base.Ziadna ľútosť.Su to zvery..

  • Dnes rabuju Ukrajinu vnuci tych, co rabovali Europu ked isli smerom na Berlin. Kradli, znasilnovali a zabijali civilov. Nic sa bohuzial odvtedy nezmenilo. Hanbu a izolaciu takemu tupemu narodu.

  • Rusi boli ťahači lodí po riekach od Batlu k moru Čiernemu. Ej uuuuchnem si spievali. Nič viac. Teraz idu diktovať susedom že čo môžu a čo nie. Ukrajincom, Gruzincom, Fínom. Stačilo súdruhovia, bodka.

  • Kto ukradol Rusom Jantárovú komnatu? Kto ukradol Egyptu predmety z Údolia kráľov? Kto ukradol Nigérii Beninské bronzy?

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.