Boj o nastolenie spravodlivosti, potrestanie vinníkov, ktorí ukradli a sprivatizovali štát, nekončí.

B
Dnes podvečer som musel prísť do Veľkej Mači priniesť dobrú správu. NAKA zhromaždila dostatok dôkazov, aby mohla obviniť špičky zločineckej skupiny, ktorá nám tu vládla. Znova je čas poďakovať Jánovi Kuciakovi za jeho poctivú a odvážnu investigatívnu novinárčinu, ktorou nám pomáhal vidieť pravdu a vyjadriť smútok nad obeťou ktorú spolu s Martinou Kusnirovou žiaľ museli priniesť. Boj o nastolenie spravodlivosti, potrestanie vinníkov, ktorí ukradli a sprivatizovali štát, nekončí. Budeme svedkami kanonády demagogie, klamstiev, spochybnovania osočovania, marenia spravodlivosti. Pamätajme, buďme odvážni a vydržme.
Zdroj: FB

1 Komentár

  • Dožijeme sa niekedy pokoja a spravodlivosti? Aj v správach sa nedozvieme nič pozitívneho, len zle, zle… Už je z toho človek unavený a tiež, keď vidí, ako sa správajú naši vládni činitelia, ako prispatí. V okolitých štátoch už dávno majú vyriešené zdražovanie, pomoc Ukrajincom, zníženie ceny benzínu… Naši rozmýšľajú a rozmýšľajú, asi nad nesmrteľnosťou chrústa. Zlacňovanie u nás je veľký problém, to asi nevedia ako, ale zato zdražovanie im to ide ako po masle, ako mávnutím čarovného prútika. Preto ťažko predvídať ako sa to bude ďalej odvíjať.

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.