Igor Matovič: RÉBUS VYRIEŠENÝ

I
RÉBUS VYRIEŠENÝ
Práve som sa z … dozvedel, že ak zvýšime pomoc rodinám o 1,3 miliardy eur ročne, tak im vlastne ublížime. Tvrdia, že pomoc rodinám je inflačná, zvýši ceny a tak rodinám vlastne ublížime.
Hmm, tak touto “logikou”, by sme urobili zrejme najlepšie, aby sme rodinám nič nedávali … a práve naopak … asi by sme im mali zobrať, aby advokáti bohatých boli spokojní.
Trápkovia. Rodina pre nich nie je hodnotou, deti sú len na príťaž … a solidarita je nechať núdzneho v štichu … veď je slobodný, sám sa rozhodol! Nechutné. Asociálne. S EQ=0.
Zdroj: FB

16 komentárov

 • Najväčší trapko je igi. Miliarda sem, miliarda tam. Ale raz to bude treba splatiť. Zadlži aj naše vnúčatá. Podľa jeho návrhu dostane najviac peňazí Boris Kollár!!!

 • Najhoršie na tom je že takýto podvodník ma naše spoločné peniaze. Máme najhoršie ukazovatele v EU a ideme stále do priepasti. A jediné čo stále čítam od toho magora je LEBO SULÍK.
  Ten človek už ani nemôže ísť bez ochranky v TT na nákup.

 • tento tyran a psychopat rozhoduje o nasom osude,bohuzial karma si sadne na jeho nevinne deti.

 • Sedí na peniazoch ako žaba na prameni. Uvoľní ich len na to, na čo on sám chce. Ani sa s tým netají. A čo robia tam tí ostatní? Len mu pritakávajú? Prečo sa to nerieši, ako v ostatných štátoch, že znížili DPH aby mali z toho všetci a nie len tí istí a tí samí. Len naťahujú čas, tak ako aj s vyplácaním štrnásteho dôchodku. Prefrajmočil peniaze na lotérii, vyplácaní za očkovanie, tehotným ženám… a chce v rozdávaní i naďalej pokračovať, ale zase za vypožičané peniaze, ktoré sa budú musieť splatiť. Z toho ho hlava nebolí, lebo to bude musieť riešiť niekto iný. Alebo si myslí, že mu budú z neba padať?

 • tento royal jester ked skonci ako minister bude chodit po kanaloch! bleee!

 • Myslím si, že po tých kanáloch nebude chodiť. Však vidíte, že sa ho nič netýka, nič sa ho nedotkne, len sa usmieva, ako slniečko na hnoji. Všetkých má v hrsti, málo kto mu oponuje. Zničí všetko, čo sa len dá. Ale konečne všetci sú rovnakí. Keď normálny človek počúva ich rozhodnutie, zastaví sa rozum a uvažuje, ako na takúto hlúposť môže niekto prísť?

 • Riešenie ako pri komunálnych voľbách, koaličná rada sa dohodla, že budú 29.10.2022 a to je cez dušičkový víkend.
  Zbytočne schvaľovali zákon a predĺžili dobu konania volieb na 21 dní. Potom zrejme ide o niečo iné!!!

 • anonym 8:39 , preferencie na nule tak treba niečo robiť keď sľuby došli . možno by im pomohlo ak by nechali zaklincovať volebmé miestnosti 🙂

 • Je velmi smutne ze sa kazdy iba predbieha komu viac dat a dlhy iba rastu. Koalicia s opoziciou hraju cierneho petra smerom ku krachu. Lebo po nich bude musiet nastupit socialny netvor ktory bude musiet brat a bude velni nepopularny co zapricini ze sa opat k moci dostanu rozdavaci. Sulik ide na to spravne lebo do zakona nikto nemoze napisat ze biely dostane a cierny nedostane. Zasluhovost cez danovy bonus da peniaze iba pracujucim tak aby ich nedostali aj vselijaky narkomani, dileri a dlhodobo nezamestnany.

 • Hrate sa na nezavisly dennik preto by som sa chcel opytat:

  Preco zdielate facebookovy status tohoto ekonomickeho diletanta a populistu a davate priestor iba jednej nazorovej strane ?

  Mimochodom Phillipsova krivka (krivka agregatnej ponuky a dopytu, suvislost minania verejnych financii a inflacie ) sa uci prvy rocnik na kazdej ekomickej vysokej skole. Nas minister zjavne o nej nikdy nepocul. Toto opatrenie ludom viac uskodi nez pomoze

 • pre otazka na p.majka,odpoved je jednoducha lebo tento dennik ani neisiel okolo nezavislosti,propagandisticky bulvar.

 • 13.31
  Asi si v tom prvom rocniku nedaval pozor. To sa stava ked ta viac zaujimal sef kolotoca.

 • Nie jojco, tehlicka na hlavicku spadla tebe. Uz ti to predsa mama hovorila, ked si sa pytal preco si najsprostejsi v dedine.

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.