„Bola tu mafia, ktorá prerástla do štátnych orgánov“. Tri dni pred príchodom Troch kráľov roku 2021.

„Ten člověk je prostě debil. Malej, nenápadnej, ale snaživej debil.“
„Generálny prokurátor Slovenskej republiky v zastúpení prvým námestníkom generálneho prokurátora SR Jozefom Kanderom dňa 16. mája 2022 vyhovel návrhu obvinených Z. S. P. a R. S. a zrušil uznesenie o vznesení obvinenia za drogovú trestnú činnosť a iné, a to z dôvodu, že neboli splnení podmienky na vznesenie obvinenia.
Celebrite, Zuzane Plačkovej a jej manželovi. 9 kilogramov pervitínu našla polícia pri policajnej akcií.
Vtipy stratili moc, žijeme v post-žartovnej dobe. Autor cituje Hegla, podľa ktorého humor je umožnený iba dobrej nálade. Z veľkej výšky dobrej nálady možno pozorovať nekonečnú hlúposť ľudí a smiať sa tomu. A kľúčom k dobrej nálade je bezvýznamnosť.
Milan Kundera v knihe „Sviatok bezvýznamnosti“, ktorá ako prvá vyšla v slovenčine po 30 rokoch od Novembra ´89.
Vyrábal liečivé mastičky z výťažkov konope. Okresný súd v Trnave ho za to poslal do najprísnejšieho väzenia na 20 rokov a vzal mu aj rodinný dom. 6.12.2021. Matičky nepredával a nezískal ani cent.
Neverte nikomu. Ty, čo čítaš text, ja čo ho píšem, pretože patríme k tým, pre Jozefa Kanderu z GP bezvýznamným od Milana Kunderu, pretože to je jediná radosť, ktorá nám zostala.
Nikto sa nebude smiať !
Trojgeneračná absurdita Milana Kunderu pred príchodom Pražskej jari a Okupantov zo ZSSR, o pozorne sledujúcich súdruhoch a súdružkách ožíva aj pre generácie súčasné.
Jozef Kandera, námestník Maroša Žilinku pred nástupom do funkcie ochraňujúcej Zákon a spravodlivosť :
„Bola tu mafia, ktorá prerástla do štátnych orgánov“. Tri dni pred príchodom Troch kráľov roku 2021.
O rok na to Slovensko má nových „troch kráľov“. Boris Kollár, Maroš Žilinka a Jozef kandera.
A mafia si zasluhuje ochranu a úctu k tradícií. Po povestnom Dušanovi Kováčikov, dnes vo väzení, preberá po ochrannej rúk tlupy „Náš človek“, námestník GP, Jozef Kandera.
„Zmyslom života je nechať sa baviť životom a keď je život na to príliš lenivý, neostáva nám, než ho trochu postrčiť.“ (Milan Kundera)
Áno, postrčiť, toho človeka, ktorý má tvár a morálku paragrafu 363.
„Ten člověk je prostě debil. Malej, nenápadnej, ale snaživej debil.“
Zdroj: FB

Pridať komentár

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.