Pellegrini má všetkých Slovákov za hlupákov

P
Pellegrini má všetkých Slovákov za hlupákov
Pellegrini zas táral na TA3, ktorá sa rozhodla otravovať nás s kráľom politických pokrytcov aj v lete. Vraj Hlas nemá veľa peňazí, ľudia im preto majú peniaze posielať, pomôže im „hoci aj tisíc eur“. Toto Slovákom odkazuje človek, čo sa vyváža v luxusných autách, nemá vysvetlené financovanie strany, býva v byte za pol milióna a korupčné podozrenia doteraz nie sú objasnené.
A jedným dychom je tento pán schopný vykrikovať, ako ľudia nebudú mať čo jesť a jeho spotvorený nový Smer ich všetkých spasí.
Bez ohľadu na to, čo si myslíte o súčasnej vláde a aké sú vaše politické názory a preferencie- neuráža vás, že tento človek so svojou partičkou vás má za úplných hlupákov?

17 komentárov

 • Plagiator doslova somár psychicky chorý človek bol predsedom vlády teraz minister financií. To Magušinovi nevadí že tento človek má občanov Slovenska za hlupákov? Sulik ma pravdu Matovič nepredstaviteľne škodí Slovensku.

 • Lepšie nám bude ked nebudeme volit bolševicku uderku Fico, Pellegrini a spol.

 • pre sused 25. júla 2022, 17:05, daj teda koho volit, kto je ten spravodlivy???

 • Všetci naši politici sú na grc. Aj tento pele, sociálny demokrat!!! Grc!

 • Som pocul ,Peleho supe do zadocku starosta blizko BA maju sa radi , nechajme ich vladnut prosim , tak maju sancu vsetci , tepli , studeny , koksovi atd atd

 • Pekny vecer Milos radi by sme vedeli aky nazor mas na pana Budaja. Ze co si o nom myslis ako ho vidis a vnimas ty a aky odkaz do buducnosti v nom vidis.Rad pises o politike a politikoch. A kedze kazdy vieme ze ty si jeho velky odivovatel tak radi by sme vedeli tvoj nazor nanho. Dakujem za odpoved.

 • Prečo sa tu zas predkladá niečo čo nie je pravda ? Medium zdieľa jasnú dezinformáciu !
  Diskusiu som sledoval a jasne tam bolo povedané že „kto si to može dovoliť“
  Pokiaľ niekto má peniaze a zákon umožňuje poslať politickej strane peniaze tak pošle. Kto nemá nepošle.

  Presne pre takéto články a jej zdieľanie to už dlhú dobu nemá informačný charakter ale len úroveň zaujať a nahnať kliknutia

 • šialenstvo okolo Matoviča je vymyslené médiami, ktorým chýba ps. Komunikácia s finančnou správou je vynikajúca. Doteraz taká nebola a pokiaľ upravil komunikáciu s ľudmi matovič tak ten hlas mu kľudne dám. Rozvrátenie financii nikto nedokázal. A že plagiátor? Pozrite sa na oligarchov v tomto meste aké majú kúpené školy. A dokonca aj pán profesor má doma viac obrazov umeleckej hodnoty a zopár v trezore. Pozrite na privatízáciu napríklad kávovin a čo z tej firmy urobili. Zničili to čo niekto vybudoval pracne.

 • @Anonym 25. júla 2022, 18:04
  Aj tvoja a to nie je ani teplucka ako Pelle, co sa hanbi za svoju orientaciu, lebo vie ze vam jednobunkovcom by to robilo bordel v tych dutych hlavach pri voleni 😀 😀

  @ Pre Vega 25. júla 2022, 19:39
  Nejako moc spominas tie kiahne, co ta tatko napustil ze o nich tolko pises? 😀

 • Pán Magušin to ako ste ľudom odprezentovali tú časť rozhovoru kde sa o tom hovorilo vyznieva tak že tých ľudí máte za hlupákov skôr vy. A verte že nie som Pelegriniho volič.

 • podporovatelia peleho su hlupaci. a ked toto nechapes, tak hlupak asi budes aj ty.

 • IP sa mýli. Stačí ísť do Šúroviec. Synáčik oligarchu je staronová láska.

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.