Skip to content

Martin Fecko vyslal nekompromisný signál, že to OĽaNO myslí vážne!

MARTIN FECKO … hrdina včerajšieho dňa. Miesto toho, aby 60 tisícový úplatok vzal, ako to bolo doteraz 30 rokov v politike zvykom … urobil presne to, čo hovoril na mojom úplne prvom stretnutí s ním v roku 2009 v Prešove. Vtedy rozprával o boji proti korupcii tak oduševnene, že si ma získal a ja som mu ako defacto neznámemu človeku ponúkol možnosť byť medzi 4 zakladateľmi nášho hnutia Obyčajní ľudia. Na tom prvom stretnutí hovoril, že politika potrebuje pre svoju očistu ľudí, ktorí odolajú aj keď pred nich na stôl položí niekto miliardu … a odvtedy som to z jeho úst počul mnohokrát. Martin odolal a naplnil svoje slová skutkami … a som na neho mimoriadne hrdý.??✌️
. . .
V diskusii na FB pod statusom Igora Matoviča sú aj tieto príspevky:
Viktor Gažo Martin Fecko vyslal nekompromisný signál, že to OĽaNO myslí vážne!
Milan Kuriak Ponúknuť úplatok Martinovi Feckovi, ktorý dlhé roky bojuje proti korupcii je trúfalosť až hlúposť…
Miroslav Sopko Je mi cťou, že ho osobne poznám. Martin Fecko je skvelý človek.
Marek Drimal Ísť podplácať M. Fecka, úplné šialenstvo…..
Tina A Martin Je to pekne gesto a musíme sa pridať viacerí, nielen o ľuďoch rozprávať a o ich činoch, ale musíme slušnými byť!! Byť slušný v dnešnej dobe znamená výsmech od slovenskej spoločnosti,preto obrovské uznanie pan Fecko. Ste úžasný poslanec pan Fecko, sledujeme Vaše iniciatívy už dlhší čas a naozaj robíte super prácu, vďaka Vám!!
Jozef Mallinerits tak nech sa nám trochu viac množia takýto hrdinovia – na to , že ako to je zasvinené – najmä okolo podvodov s pôdou je to len malý krôčik – malo by sa to len tak hemžiť takýmito hrdinami _ okolo pôdy sa miliardy preskupili = neprávom rabovali – kedy to bude vyčistené !???_ASI NIKDY!!!
Marika Rechová Martin je človek s veľkým srdcom a ešte väčšími morálnymi zásadami.
Bozena Vargová Filkova Je to človek s veľkým Č…… patrí do parlamentu, nech sa darí ?
Lubomir Bzdusek V dnešnej absurdnej korupčnej dobe sa normálny skutok politika – odmietnutie úplatku javí ako jeden hrdinský čin. Aj to čosi klebetí o bývalých praktikách počas minulého režimu. Všetka česť pánovi Feckovi. Dúfajme že o pár rokov budú takéto skutky normálnou rutinou.
Milan Lorinc dufám že ste sa obklopili viacerými ľuďmi ako pán Fecko!!!
Zolo Stefo Svorník Toto je príklad pre všetkých a je my cťou ho poznať ako p. manželku, gratulujem
Ivan Bošňák Viac takých. A takým, ktorí bojujú na rovnakom fronte pomôcť. A nikoho nechrániť-Nikoho??❤️✌️
Patricia Gabalova Zijeme cudnu dobu, dakujeme ludom za to, co by malo byt uplne normalne, obdivujeme ich a vyjadrujeme podakovanie za to, ze neurobili nieco zle. Taku latku tu nastavil Smer, taku latku tu nastavil Fico a Pellegrini.
Beáta Holingová Blahoželám, súhlasím, Martin je charakterný človek ?, nech je vo vláde viac chatakterných ľudí, ktorí budú pracovať podľa práva a spravodlivosti ???, nech sa všetkým darí ???
– a ďalšie …
Zdroj: FB
]]>