Tropické teploty teda už máme, no chýba nám akurát to more…

T

6 komentárov

 • pan majko v tomto mate 100% pravdu ale ludstvo sa nezbada nikdy, je nenazrane chce mat stale vacsi komfort bohatstvo atd. a tak sa to nikdy nezastvi, bohu zial.

 • Veľmi dobre , napísané a bohužiaľ aj v okolitých dedinách .Honba za predajom pozemkov je prednejšia ako stromy a príroda. Bohužiaľ..

 • Bolo by zaujímavé zistiť kto má aké auto s akým agregátom. Zároveň či potrebuje auto aj na pár minút chôdze zo svojho domu napríklad do obľúbenej kaviarni….
  Všetko začína u jednotlivca

 • Táto civilizácia pôjde onedlho kade ľahšie. Tak ako mnohé iné civilizácie pred nami, počas miliárd rokov existencie matky Zeme. Po starých národoch občas niečo nájdeme, kladivo vrastené do uhoľného ložiska, prastaré kyselinové akumulátory, alebo mesto zarastené v džungli zamorené rádioaktivitou, atď. Po nás sa možno nájde starý USB kľúč, možno aj s kauzou Gorila alebo DVD s výberom Roba Kazíka, alebo nefunkčný iPhone. Normálny kolobeh života a zániku vo vesmíre.

 • Dnes pocas dna teplota atakovala 40 st.C
  Na slnku 60 st. C – suchy, nedychatelny vzduch…
  Vecer o 19.30 bola teplota 32 st. C
  Vecer o 21.30 bola teplota 29 st. C
  V noci – teraz aktualne mame necelu pol hodinu pred polnocou a teplota 26 st. C
  V noci sa ma mesto ochladzovat. Velke vybetonovane plochy, asfaltove parkoviska pred nakupnymi centrami – to vsetko pocas dna naakumuluje teplo a v noci ho postupne uvolnuje.
  Cele zle…
  Kolko stromov padlo len v Seredi za nieco viac ako 10 rokov likvidovania vsetkeho, comu sa hovori strom?

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.