Pôsobenie zločineckej skupiny na rezorte Roberta Kaliňáka a Denisy Sakovej je vážnym signálom toho, ako vlády Smeru ohrozovali základné zákonné fungovanie štátnych inštitúcií

P

14 komentárov

 • Remišová s 2 % podporou verejnosti.
  O chvíľu tu bude dostávať priestor Braňo Mojsej a jeho statusy ako zostať navždy bez alkoholu.

 • Zatiaľ mená nevedia! ale ide o závažné podozrenia z trestnej činnosti! aké pravdivé ? ako bábkoherečka ?, navyšovanie cien,, až o 40% “ (hasičská technika), teraz nakúpili motorky, aké dôležité, koho budú naháňať ak zasa dajú od seprembra,, blekaut“? Sami seba? Veľmi dôležité v dnešnej dobe ????, a keď už, tak všetci podvodníci sedia v parlamente. Zjavne sa zasa ukázala bábkoherečka v plnom svetle aká je ??. Kto toto už len môže sledovať, túto zvrátenosť? ???

 • Zaujímavé by bolo vedieť, KTO? túto elitu národa poziva do mesta Sereď? Takú nevestu sulika? Atď.

 • Tvoji obyčajní miláčikovia robia všetko podľa zákona a keď nie tak si ho upravia…

 • Presne, rozkradli aj prazdnu spajzu po,, lebo Fico “ zaujímavé? Asi je v nej osol potras sa, a grose od sorose sa mnozia ako huby po dazdi, ľudia otvorte oči aj svoj mozog,

 • Veru Miloško,máš pravdu a preto by si mal napísať čosi aj o Mikulcovi.Ale predpokladám,že o ňom nevieš nič,lebo sú to ,,vymyslené veci“.

 • V diskusii v inom médiu sú príspevky , ktoré vidia túto trestnú činnosť ako zastrašiť PP , nakoľko iné mená nie sú uvedené.

 • Pre diskutujúci 15. augusta 2021, 7:50 – minister Mikulec ma bude zaujimat ako minister v momente, ked sa zacne spravat ako minister vlady ktora ma v programe ZMENY, nastolenie PRAVA A SPRAVODLIVOSTI a odstranenie KORUPCIE zo spolocnosti.
  Teda v momente, kedy urobi ZMENY v personalnom obsadeni klucovych funkcii na PPZ a v POLICAJNOM ZBORE.
  Este chvilu zotrva v NEmeneni funkcionarov a dosiahne to, ze oni VYMENIA JEHO…

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.