– – – Exponáty Múzea totality sú postupne  dokumentované fotograficky a spolu s popiskami publikované na online platforme, ktorú môžete navštíviť tu: https://www.muzeumtotality.online/ Ďalšie informácie o totalitnej dobe a socialistickom Československu nájdete tu: https://socializmus.sk/ Ak máte staré predmety z čias socializmu a máte záujem umiestniť ich v múzeu pre ich zachovanie pre ďalšie generácie, uvítame to a bez váhania sa ozvite e-mailom, alebo telefonicky na číslo: 0907 277 777. Zachovajme kus histórie aj pre tých, ktorí tu budú pre nás. A ukážme im, aký bol reálny život v totalitnej dobe, kedy si jedna strana prisvojila moc a vládu nad ľuďmi aj za cenu ich streľby na hraniciach, ak sa systém rozhodli opustiť. Nezabúdajme, sloboda stojí za to a za jej získanie veľa ľudí trpelo a mnohí dokonca položili život.]]>

6 komentárov

  • Mama ma upozornila na tento článok.Že tento časopis čítala keď bola mladá.Ďakujem za uverejnenie týchto starých vecí.Teraz je uplne iná doba a je dobre keď vidíme ako žili naši rodičia.Ftipy ma pobavili.

  • Grotesky kreslil Viktor Kubal ak sa nemylim. Dnes je humor a špinavost celá demokracia.

  • I want to read these magazines in pdf or djvu, interesting 1980s. But in web there are no many ROHAC. Love Rohac, Perets, Ludas Matyi. Vlad from Ukraine)

  • Roháč a Dikobraz. Výkladná skriňa Československého humoru.
    Je veľká škoda,že už zanikli

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.