"Ak v tebe ešte niečo ľudské zostalo, skús pochopiť, že moc ťa zničila." – Andrej Kiska Robertovi Ficovi

&
Malé ohliadnutie späť zo sociálnych sietí:
Na „OSVIEŽENIE“, že „pozri kto to hovorí“ a dáva zlý príklad, z ktorého sú plné nemocnice a zomierajú neodoperovaní chudáci.
Andrej Kiska
15. januára 2020 ·
AHOJ ROBERT,
Vojdeš do dejín ako človek, ktorý umožnil zlu ovládnuť našu krajinu. Chcem ti otvorene povedať, že za 12 rokov vládnutia si mal všetky možnosti ho zastaviť. To zlo ovládlo aj teba, šíriš ho všade okolo. V každom vyjadrení, na každej tlačovke, v každom videu.
Ak v tebe ešte niečo ľudské zostalo, skús pochopiť, že moc ťa zničila. Nezvládol si to. Nevieš sa jej vzdať. Nedokážeš ľudsky povedať – prepáčte, je mi to ľúto. Nemáš žiadnu pokoru, nevieš skloniť hlavu. Skús si to priznať.
Myslíš si, že si silný a všetci sa ťa stále boja. Už nie, už dávno nie. Never ľuďom, ktorí žijú z tvojej moci a stále ti to hovoria. Tým ide len o seba, už dávno nie o teba. Sú dávno za vodou. Všetci tvoji kamaráti sú rozprávkovo bohatí a šťastní. Využili a zneužili ťa. Je jasné, že sa postarajú aj o teba. Šťastie ti však nikdy nekúpia.
Vieš, Ján Kuciak a Martina Kušnírová boli mladí ľudia. Mali všetko pred sebou a niekto ich chladnokrvne zabil. Mali rodičov, súrodencov, kamarátov a kolegov. Všetkým chýbajú a všetci chcú, aby vrahovia boli potrestaní. Chcú aby bol potrestaný systém, ktorý týmto gaunerom umožnil fungovať. Systém, ktorý im dával pocit beztrestnosti a všemocnosti. Systém, ktorý si ty vybudoval.
Jeden z vrahov spomínal na súde tvoje meno a mená: Kaliňák, Glváč, Bödör, Gašpar, Počiatek. Kočner sa vraj tváril, že vás pozná a kryjete ho. Ak by ste konali, Ján Kuciak a Martina Kušnírová mohli asi žiť. Mali ste v rukách políciu, ktorá odmietla Jána Kuciaka chrániť, aj keď o to žiadal. Mali ste SIS, ktorá snáď Kočnera roky poznala. Naopak, celý systém ste zneužívali proti každému, kto vás kritizoval. A umožnili ľuďom ako Kočner mať pocit, že môžu všetko a že sa im nikdy nestane nič.
Bödör s Kočnerom ťa volali šéf, prečítal som si to vo zverejnených esemeskách. Nevedel som, že sa s Kočnerom poznáte. Asi preto písal v motákoch z väzenia, aby jeho kamaráti kontaktovali RF. Polícia a NAKA roky pracovala na objednávku a riešili ste, ako sa udržať pri moci a kryli ste gaunerov.
Úprimne – chceš, aby boli potrestaní vinníci vraždy? Aj politickí vinníci? Tak nájdi odvahu a povedz, že si urobil chybu a mali ste tých gaunerov zastaviť skôr. A nechaj si aj ten milión eur.
Ty vieš najlepšie, kedy prišiel začiatok tvojho konca. Bol som pri tom. Spolu s viac ako 1 miliónom ľudí. Bolo to v druhom kole prezidentských volieb 29.3.2014. Odvtedy sa ti všetko rúca. Pomaly, postupne, ale definitívne. Bol som pri každom tvojom páde a neúspechu. A môžeš si byť istý, že 29.2.2020 v deň parlamentných volieb budem znova pri tom. Spolu so všetkými slušnými ľuďmi. Verím, že to bude definitívny koniec zla, ktoré ovláda naše Slovensko.
V celom liste som ti tykal, lebo sme si dávno potykali. Ale už to nechcem. Odteraz ti budem znova vykať.
PÁN FICO,
máte v srdci hroznú nenávisť voči iným. Verím, že odpustenie neočakávate od Jankových a Martininých rodičov. To skutočne od nich nechcite. A od nás ostatných tiež nikdy neočakávajte, že zabudneme. Nie, nezabudneme a vo voľbách vás porazím a vrátime Slovensko naspäť všetkým slušným ľuďom.

Zdroj: FB

17 komentárov

 • Dúfam,že sa k tomu niekto fundovane vyjadrí.!!!!Ja už ozaj nemám slov a to žijem už veľmi dlho na tomto svete.

 • povedal ten, co nebol schopny so svojou stranou urobit lepsi vysledok jak 5%, rozpada sa mu a sam v nej nevydrzal dlhsie jak 1rok? Kedy konecne prestanete skakat po hrobe mladych ludi a robit si na tom fanklub pan Kiška? Ludia uz vam to nezeru, toto nie je tema ktora im zdvihne zivotnu uroven a vyplaty. Kedy uz pochopite konecne, ze aj so Zuzou patrite na skladku-politicke smetisko vy politicky prezidenti.

 • Takto to dopadá, keď médiá vytvoria prezidenta… Posledné dve obdobia sú hanbou tohto úradu. Na zuzku sa síce aspoň dá pozerať, ale to je asi všetko.
  Marketingové produkty Soros Entertainment…

 • no čo už, čo nám zvolili, to máme.
  myslíte , že pri nových prezidentských voľbách budeme múdrejší ? alebo zase nás dostane Mistrík vedec, ktorý sa vzdá kandidatúry v prospech nejakej Zuzany , aj keď do toho vrazil pol miliona , ?
  Táto mašinéria je veľmi veľmi fikaná a určite na niečo prídu, aby sme mali v úrade zase niekoho poslušného (či slušného) a servilného

 • prezident picka,to si mal adresovat matovicovi,bol si prezident ktory bol viac na oddeleni policie ako v prezidentskom urade.

 • Slovensko je bábkové divadlo. Stále máme nových pánov raz Viedeň, Berlín, Moskva, USA skúste povedať svoj názor a mate rozbitú papulu.

 • Kiška, ty slizsky had, ze ta hamba nefackuje, zalez uz volakam na 5th avenue a nikdy odtial nevychadzajte aj s tvojim tutorom lebo sa ti moze stat nova politicka strana Za mreže tvojou poslednou na slobode. Nestaci ti kolko hamby a zla si urobil na Slovensku? Ze ste absolutne rozdelili spolocnost? Ako daleko si este ochotny zajst?

 • Kiska, moc si tej politike nedal. Ale to čo predvádza teraz Fico je totálna žumpa. Za Ficovlády tu korupcia dosiahla vrchol – v súdnictve v governmente, prokuratúre. Boh ochraňuj Slovensko ak sa tento potkan alebo jeho zmutovaný klon Pele dostanú znovu ku korytu.

 • A čo predvádza Fico,?Nie len trepať a kecat,čo predvádza teraz Fico?Napíš konkrétne.

 • Anonym, kde žiješ, keď nevieš čo robí Fico? Útočí na všetkých, uráža novinárky, pluje jedovaté reči, hucka debilka blahu, zneužíva dôchodcov,tak sa bojí, že bude niekto z jeho kamošov vypovedať !!!

 • Útočí,? Len im pripomína,že aby písali objektívne,a hlavne pravdu.!!! Ale,kde žiješ ty,keď to nevidíš.
  .

 • Práve som niečo čítal, tajná výroba cigariet, firma ktag, spojitosť Kiska, Makó nejaké mena Vasil, Jegor.

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.