Paška Ficovi zo záhrobia – „Prehral si voľby a nemôžeš nič“.

P
Paška Ficovi zo záhrobia – „Prehral si voľby a nemôžeš nič“. Iba vypočuť hrozbu Harabína adresovanú Lipšicovi :
„Pôjdeš do basy, ty Hajzel“ !
Už koncom septembra 2013 zviedli zločinci Smer-SD, ktorých Franz Kafka poctil slovami – „Jeden idiot je jeden idiot, desať tisíc idotov je politická strana“ – v slovenskom parlamente súboj s Matovičom o maketu birmovaného komunistu Fica.
Stálo na nej posolstvo priam ako z veštiarne Téby – „Usvedčený daroval Slovensko zbohatlíkom“ !
Po zúrivom boji komunistov, eštebákov, zlodejov, ošukávačov mladých dievčatiek v Čistom dni, história nezaznamenal straty na životoch.
Iba v kúte klubu smerákov stála maketa toho, po uväznení ktorého dnes volá zákon, a hrbá prázdnych fliaš alkoholu.
Bolo čo oslavovať, Dobili Beštiu, slovenskú mutáciu Bastily, aby po takmer desiatich rokoch zamurovávali všetky otvory, cez ktoré by si spravodlivosť vyniesla zbabelca Fica so slovami o slobode a ľudských právach.
Iba veštica, Cetka Vaľová, vyrevuje do virvaru zdesených komunistov a fašistov a zmätku obrazu odchádzajúceho času podvodníkov a príživníkov, „Berú drogy“ a „veštica Kočnera sa nemôže mýliť dvakrát“. Mýlila sa. Už je v base, Kočner.
„Len mŕtvy sa dočkajú konca vojny“, cituje Paška z košickej brány vykradnutého zdravotníctva z Platóna, aby povestná Končita Blanárová od CT zo Žiliny replikovala.
My sme ešte živí a za nás sedia v base iní.
Ste pár metrov od mojej košickej brány maratonca, ktorý pretekal so Smrťou, odkazuje marxistický Paša Paška súdruhom zo Smeru i Hlasného smeru.
Spisujte testament.
Keď Paška padal do mdlôb po prehratých parlamentných voľbách 2016 a nevedel, že Béla Bugár začal písať svoju „štvrtú vetu“, ba ani o výmene kariéry za splatenie úveru Siete od Procházku u väzňa Kaliňáka, vykrikoval :
„Všetkých nás pozatvárajú“ !
No vypočul si iba vetu od vtedy už bossa Mafie, Fica :
„Nemali ste tak okato kradnúť“.
Takže testament, mein Führer Robert, píšte tak, ako mne písal dedičstvo notár.
Všetko, čo ste nakradli, každé jedno euro, každý jeden luxus, každú zlatú tehličku či akcie.
Lebo už dnes ste mŕtvi.
„Len mŕtvy sa dočkajú konca vojny“,
V klube Smer jeden a Smer dva sedia dvaja, mŕtvi a začínajú písať testament.
Fico s Pellegrínim.
Pôjdete do Basy, vy Hajzlíci. Beštie.
Zdroj: FB

6 komentárov

  • Najviac ma zaujal ten pan čo ponúkal sex nezletilemu dievčaťualebo trasvestitovi vyšukáme sa. Jeden vyšukanec 150 vyšukancov? Kto pôjde do basy uvidíme.

  • mna zaujal ten bastard herak,uchyl co obtazoval malolete,ten kedy pojde do basy?vseved varga by to mohol vediet.

  • Boris je dobry jebak. Peniaze robia svoje a ziadna zlatokopka mu neodola. Ale ze s pápežom ma stretnutia, jebak uz coskoro 12 deti a kazde s inou zlatokopkou tak to je riadna zvratenost a posliapanie krestanskych hodnôt.

  • Mňa z tohoto paskvilu zaujala vlastne len jedna vec,ja by som poprosil toho” divného” pana Vargu aby nebral do svojej huby meno veľkého novinára F.Kafku!!!

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.