Poslankyňa a starostka Monika Kavecká sa stala obeťou teroristického útoku.

P
Monika, stojím za Tebou.
Poslankyňa a starostka Monika Kavecká sa stala obeťou teroristického útoku. Zatiaľ neznámy páchateľ (páchatelia) jej vhodili výbušninu ku domu, blízko parkujúceho auta. Nie je to prvý prípad, Monika Kavecká patrí k tým , čo čelia vyhrážaniu a násilným atakom už dlhšie. Medzi poslancami OĽaNO sú aj takí, čo sa pre útoky extrémistov museli presťahovať na iné bydlisko. Už sme tu mali všeličo, ale takéto vlny násilností, aké vyvolávajú politici, bojaci sa spravodlivosti, tu ešte neboli.
Agresívne fyzické útoky zažili aj pracovníci Štátnej ochrany prostredia. Napadnutý bol dokonca štátny tajomník MŽP, Juraj Smatana.
To je Slovensko na rázcestí : tam, kde slabne istota , že antikorupčná koalícia unesie svoju historickú úlohu, tam dvíhajú hlavy grázli spojení so zlodejinami SMERu a stúpenci fašistov. Takéto násilnosti sa nediali, kým ich nezačali hecovať politici Smeru a fašistoidných strán, ktorí sa boja právneho štátu.
Monika, drž sa.
Zdroj: FB

5 komentárov

  • To môže byť taká prevda, ako medveď – vegerarián. Polícia uviedla, že jej do dvora hodili zápalnú fľašu, nie výbušninu. po ďalšie, v televízii ukazovali ako na Ukrajine bábušky vyrábali zápalné flaše, takže televízie odvysielali vlastne návod na terorizmus? Apropo, Kavecká je obvinená z machinácii pri verejnom obstarávaní, takže na vyjadrenia je priskoro.

  • A ty sa to prečo snažíš bagatelizovať a ospravedlniť? To už si vážne tak vymletý?

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.