Pellegrini na to prišiel a jeho recept je jednoduchý: Nerobiť nič.

P
Ranná úvaha pondelková: Najdôveryhodnejším politikom je vraj Peter Pellegrini, ktorý sa motá v politike už vyše dvadsať rokov. Zaujímavé…Po dvadsiatich rokoch väčšina voličov už neznáša aj tých najlepších politikov. Je to logické a má to viac príčin. Povinnosťou dobrého politika je presadzovať optimálne riešenia a tie zvyčajne nie sú populárne napriek tomu, že spoločnosti ako celku prinášajú úžitok. Tie riešenia totiž musia reagovať na nové výzvy a preto často búrajú staré poriadky. A to ľudia nemajú radi. Po zavedení reforiem väčšinou vždy frflú a ospevujú staré dobré časy.
Politik musí robiť aj množstvo kompromisov a dostane sa do nemilosti aj kvôli tomu, že nemôže vyhovieť všetkým. Vždy sa niektorí cítia ukrivdení a ich hlasy počuť silnejšie, ako hlasy tých spokojných. Spokojní ľudia sa venujú svojim životom a nenamáhajú sa vrieskaním. Je tiež samozrejmé, že každý kto niečo naozaj robí, tak robí aj chyby. Tvrdé jadro voličov ich síce politikovi dosť dlho toleruje, ale o to viac kričia ostatní, ktorí ho nemajú radi už len preto, že volili niekoho iného. Ako teda dosiahnuť po toľkých rokoch takýto dobrý výsledok v rebríčku obľúbenosti? Podľa mňa Pellegrini na to prišiel a jeho recept je jednoduchý: Nerobiť nič.
Zdroj: FB

14 komentárov

  • pri tychto komediantoch,opozicia nemusi robit zhola nic,mozu si vylozit nohy a preferencie porastu a porastu

  • Neviem z akého dôvodu tu Sereď online preberá Kaducové statusy z FB.To už nie je o čom písať na Sereď online??

  • Veď je v opozícií, tak tam sa len kritizuje a hovorí ako, by to urobili lepšie. Tak naša opozícia funguje už tridsať rokov. Dobré ráno pán Kaduc.

  • Samozrejme,ľudia sú všetci hlúpi,ale na to tu máme Kaduca,aby nám to všetko všetkým vysvetlil?????

  • Pelle nedockavo sadol do bagra a zacal burat Razsochy…ale ozaj neviem ci to bolo dobre a ci zle. Na ine si nespominam.

  • Mne a mojej rodine Pelle ani Fico nic nedal ani nepridal ani nam nijako nepomohol.

  • Mne tiež nikto nepomohol za 32 rokov tejto vyjebanej skurvenej demokracie.

  • Slovenskí poslanci sa pobili v taiwanskom parlamente, zinscenovaná bitka mala pripomenúť bitku medzi vládnymi a opozičným politikmi..mali fajn týždenný výlet za štátne prachy,je vidieť, že páni sa zabávajú..

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.