Pre ľudí, ktorí vedia čítať medzi riadkami

P
Pre ľudí, ktorí vedia čítať medzi riadkami
26 miliard eur (26.000.000.000) v najbližších 5 rokoch v eurofondoch a z Plánu obnovy. To je skutočný dôvod, pre ktorý korupcie chtiví ľudia 2 roky robia a ešte urobia čokoľvek. Vedia, že OĽANO je chyba v systéme a skutočne nekradneme, presne tak, ako sme sľúbili pred voľbami. Vedia, že kradnúť nedovolíme, kradnutie kryť nebudeme … a ušetrené dáme radšej do bezpečia – do kasičky rodinám. Kazíme plán. Preto im tak prestrašne vadíme. Nič iné za tým hľadať ani nemusíte. Toto je podstata, prečo chcú akýmkoľvek spôsobom vrátiť Pellerínu čím skôr k moci. Za akúkoľvek cenu. V akejkoľvek kombinácii moci. Hlavne vláda bez Matoviča a OĽANO. Bohužiaľ, mnohým ľuďom neschopným myslieť vlastnou hlavou to nedochádza. Plávajú po povrchu a dobrovoľne sa kŕmia splaškami, ktoré im propaganda cielene podsúva.
Zdroj: FB

11 komentárov

 • Pre bežných ľudí, ako sme tu všetci, je úplne jedno, či naše dane zožerie Ficov vačok alebo Matovičove nesystémové rozhádzanie peňazí. Ci ma tu niekto pocit, že za Matoviča životná úroveň rastie? Ze jeho opatrenia sú systémové a raz prinesú ľuďom ovocie?

 • Zabudol napísať 26mld PÔŽIČKA.. .
  Ďalej 200€ na dieťa…
  Kasu drží Pavlínka, lebo on nevie…

  A tento je minister financií.

  Tragédia v priamom prenose, politická stoka…

 • Potom ze je inflácia, prachy sa natlačia ale nie sú ničím kryté a zabrzdení budú tlieskať

 • Emmm, skoda, ze si blby, takto sa nedozvies, ze si blby.
  Vam blbym luzrom staci vypichnut slovo z vety, ktorej nerozumiete a honite si to vase tupe ego roky.

 • Ak si myslíte, že ste záruka , ako nekradnúť, tak tomu neviem uveriť.
  Stačí pozrieť na míňanie peňazí v pandémii – testy, ochranné pomôcky, vakcíny. Koľko toho vyšlo nazmar?
  Treba aj povedať, že nie priamo predchádzajúca vláda kradla, ale tí , čo sa na ňu nalepili.
  Znova sa nájdu takí podnikavci a nepomôže ani Veronika.

 • iba hlupak moze zdielat matovicov primitivny clanok,samozrejme aj hlasovat s matovicom mozu len hlupaci ako je kotleba.

 • Matovicovi dalo vo voľbách veľa ľudí hlas, lebo sľuboval zmeny. Zmeny nastali, ale k horšiemu! Svojou aroganciou, zákerným správaním a velikasstvom sklamal veľmi veľa ľudí!!! Už môže sľubovať aj modré z neba, ľudia by ho mali súdiť podľa skutkov a nie slov!!!

 • Tých 26 miliárd drží pokope súčasnú koalíciu. Mečiar, Dzurinda, Fico budú popri týchto vyzerať ako učni, keď začne rabovačka súčasnej politickej zberby. Politik, keď povie, že oni nekradnú, tak už viac klamať ani nemôže.

redakcia

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.