Klányi mimo realitu a zákon?

K

Všetko, aj sloboda musí mať hranice. Sú vyhlásenia, ktoré sú bez najmenších pochýb za nimi.

Klányiho veselú postavičku dobre poznám ešte z čias, kedy som osobne dokumentoval protestné pochody a v čase, kedy nám SMERáci Slovensko postupne kradli. Následne som ho registroval pri kandidatúre Heleny Mezenskej na post prezidentky, pri policajnej kontrole, kedy vyzliekal policajtov z uniformy priamo pred kamerou operatívcov z bratislavskej kriminálky a jedného z kolegov zúfalcov, následne zo súdov a ďalších a ďalších protestov.

Jožo by bol svojim spôsobom fakt komikom, keby neprotestoval stále a proti všetkému. Vlastne, on je protestant “na telefón”. Ale OK, keď mu to vyhovuje.

Problém je, keď chce upútať spôsobom, ktorý je skutočne za čiarou tolerancie každého príčetného jedinca.

A teraz k tomu evidentne došlo…

Zdroj foto: FB

5 komentárov

  • To o čom tam blúzni nemá hlavu ani pätu. Silou mocou chce zaujať. Toto si netreba všímať.

  • No práve. Problém tejto krajinky je v tom, že všetci pri idiotovi mávneme rukou a ide sa ďalej. Len preto že veď to je taký LOLO, ale ten chujlo na to nemá papiere takže klasika, zatknúť a riešiť podľa platnej legislatívy. Ak by niečo podobné bliakal niekto iný, to by bolo tóčo. A pre takýto šlendriánsky postoj sme tam kde sme a nejaký Mizík, pokakaný z trestu urobí zo seba nesvojprávneho chuja a súd mu to zožerie, a zrazu Mizík vie aj kandidovať na poslanca keď je počítačovo dementný. Prečo ho nezhovadiť a nepreveriť z úradnej moci, či sa nedopustil krivej výpovede. A podobne postupovať aj pri podobných obskúrnych pomätencov ako tento Klauny.

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.