Vladimír Putin sa zapísal do svetovej histórie na úrovni Stalina a Hitlera

V

Z extrémne Ruskou armádou vybombardovaného prístavného mesta Mariupol stále Vladimír Putin nechce nechať bezpečne v organizovaných humanitárnych koridoroch odísť stovky tisíc zbedačených civilistov. Už niekoľko dní nemajú vodu, potraviny, lieky, ale ani elektrinu, plyn a v pivniciach sa pred jeho dobyvačnými vojakmi skrývajú v zime.

Denne vidíme videá streľby Ruských tankov na bytovky. Mariupol už nikdy neopustí minimálne 2500 civilných obetí, ktoré  v 21. storočí musia byť pochovávané v hromadných hroboch.

Nie je možné ničím ospravedlniť samotnú vojnu Ruskej federácie vedenú voči Ukrajine a už vôbec nie  porušovanie Ženevských konvencií o vedení vojny. Ruská armáda voči civilnému obyvateľstvu používa dokonca zakázané zbrane.

Vladimírovi Putinovi a vedeniu Ruskej federácie už neverí nik. Stali sa nedôveryhodnými partnermi pre okolité štáty, vedenie EÚ, ale aj NATO a zapísali sa do svetovej histórie rovnako čiernymi písmenami, ako diktátor Stalin a Hitler.

Práve v súvislosti s Hitlerom a jeho zverstvami civilizovaný svet nepredpokladal opakovanie sa obdobného šialenstva v Európe. Vladimír Putin prekročil nemožné a hrozbou použitia jadrových zbraní svet dostal do stavu, ktorý Ruskú federáciu a milióny jej občanov uvrhuje na desaťročia do maximálnej izolácie.

A to je len začiatok.

9 komentárov

  • chcel sa zapísať do dejín a podarilo sa…keď vidíme čo sa mu s tým Ruskom momentálne podarilo tak je otázka či to naozaj nie je americký/čínsky agent…zahanbil svoju krajinu na x generácií a hlavne ukrajinci to rusom nikdy nezabudnú.

  • Putin dokázal úplne a totálne zničiť svoju vlastnú krajinu v priebehu dvoch týždňov. Neviem či dejiny poznajú takého deštruktora niekde na svete. Odpísal niekoľko generácií rusov. Odliv mozgov aktuálne ide na plno, exodus smerom na západ. Rusko bude musieť zachrániť Čína a západ.

  • pre Anonym 16. marca 2022, 10:09, sranda he he, daj este jeden, che che che

  • Putin.Zacina mi pripomínať toho blca Stalina a Lenina.Tiez robí čistky a klame verejnosť.Je to čistý Rus..Ako vtrhly do Československa…Spamätajte sa .

  • Začiatok konca putlera je keď začne strielať svojich. Ako prvá na neho začne tlačiť oligarchia, tých začne vešať, stále bude mať viac a viac demonštrácií, začne do nich strielať ako v kazachstane, to bude jeho koniec, dúfam, že čoskoro.

Miloš Majko

Niečo o mne

Moje meno je Miloš Majko, pracujem akonovinár, redaktor nezávislých spravodajských portálov, občiansky aktivista v prvej línii.

V článkoch sa najčastejšie venujem tzv. nepohodlným témam.

—Vítam Vás na mojom blogu.